DMMS članovi
ČLAN
ZVANJE
INSTITUCIJA
ADRESA
KONTAKT
ARSIĆ ARSENIJEVIĆ Valentina redovni profesor, mikrobiolog – mikologMedicinski fakultet UB, Institut za MII, Beograd, SrbijaDr Subotića 1, 11000 Beogradmikomedlab@yahoo.com
BINIĆ Ivana profesor, dermatologMedicinski fakultet u Nišu, Klinika za kožne i polne bolesti, KC NišBul. dr. Zorana Đinđića 48, 18000 Nišmmashab@gmail.com
BRANKOVIĆ Milena mikrobiologOpšta bolnica UžiceM.Obrenovića 17, Užicemilena.brankovic.uzice@gmail.com
DACIĆ Slavica mikrobiologIZJZSDr Subotića 5, 11000 Beograddacicslavica@gmail.com
DELIĆ Snežana mikrobiologZavod za javno zdravlje SomborVojvođanska 47, 25000 Sombordelic.snezana@gmail.com
ELEZ Marija hematologVMA, Klinika za hematologijuCrnotravska 17, 11000 Beograddrmarija.elez@gmail.com
GAJIĆ VELJIĆ Mirjana asistent, dermatologKCS, Klinika KVB Beograd, Medicinski fakultet UBPasterova 2, 11000 Beogradmgajicveljic@gmail.com
GRUJIČIĆ Sandraprofesor, epidemiologInstitut za epidemiologiju, Medicinski fakultet BeogradVišegradska 26, 11000 Beogradsandra.grujicic2014@gmail.com
IVANOVIĆ DraganamikrobiologInstitut za javno zdravlje Srbije “Dr Milan Jovanović Batut”Dr Subotića 5, 11000 Beogradscopulariopsis@gmail.com
JANIĆ Draganaredovni profesor, pedijatar – hematologUniverzitetska dečja klinika, Medicinski fakultet UB, BeogradTiršova 10. 11000 Beograddragana.janic@udk.bg.ac.rs
KATARANOVSKI Milena redovni profesor, imunologBiološki fakultet UB; IBISSDespota Stefana 142, 11000 Beogradmilena@ibiss.bg.ac.rs
KRIVOKAPOC DOKMANOVIC Lidijaprofesor, pedijatar – hematologUniverzitetska dečja klinikaTiršova 10, 11000 Beogradlidija.dokmanovic@udk.bg.ac.rs
MAKSIMOVIĆ StefanstudentMedicinski fakultetDr Subotića 8, 11000 Beograds.f.maksimovic@gmail.com
MEDIĆ Deanadocent, mikrobiologInstitut za javno zdravlje Vojvodine, Centar za mikrobiologijuFutoška 121, 21000 Novi Saddeana.medic@gmail.com
MILENKOVIĆ Branislavaredovni profesor, internista – pulmologKlinika za pulmologiju KCS, BeogradKoste Todorovića 26, 11000 Beogradmilenbra@gmail.com
MILOBRATOVIĆ Danica dermatologVMC Novi BeogradBul. Arsenija Čarnojevića 48 Novi Beograddrdanicamilo@gmail.com
MILOŠEVIĆ Goran hematologUnivezitetska dečja klinika, BeogradTiršova 10, 11000 Beogradgoran.milosevic@gmail.com
MINIĆ Predragprofesor, pedijatar – pulmologInstitut za majku i dete, N. Bg, Medicinski fakultet UB, BeogradRadoja Dakića 8, Novi Beogradpbminic@eunet.rs
MIŠIĆ MiljanaekologZdravstveni centar VranjeJovana J. Lunge 1 17500 Vranjemiljana.misic@gmail.com
NIKOLIĆ SVETOZAREVIĆ AnđelkamikrobiologIZJZ NišBul. dr Zorana Đinđića 50, 18000 Nišnikandjelka@yahoo.com
OGRIZOVIĆ MarinaZavod za javno zdravlje SomborVojvođanska 47, 25000 Sombormarinaogrizovic@gmail.com
OTAŠEVIĆ Suzanaredovni profesor, mikrobiolog – mikologMedicinski fakultet Niš, Institut za javno zdravlje Niš, SrbijaBul. dr Zorana Đinđića 81, 18000 Nišotasevicsuzana@gmail.com
PERIĆ Mirjanaasistent, stomatologStomatološki fakultet Beograd, Klinika za stomatološku protetikuRankeova 4, 11000 Beogradmirjana.m.peric@gmail.com
PERUĆICA AnamikrobiologKBC” Zvezdara”Preševska 31, 11000 Beogradanaperucica@gmail.com
PEŠIĆ Srđanredovni profesor, farmakologKatedra za Farmakologiju, Medicinski Fakultet, Nišdr Zorana Đinđića 81, 18000 Nišsrdjan@medfak.ni.ac.rs
PETROVIĆ MilicastomatologMedicinski fakultet, Univerzitet u NišuBul. dr. Zorana Đinđića 50, 18000 Nišpetrovicmilica21@gmail.com
RAJKOVIĆ Katarinaredovni profesor, mikrobiolog – mikologVisoka tehničko tehnološka škola strukovnih studija KruševacKosančićeva 36, Kruševackatar1970@gmail.com
RANČIĆ NatašaprofesorMedicinski fakultet Niš, Institut za javno zdravlje NišBul. dr. Zorana Đinđića 50, 18000 Nišdrrancicnatasa@gmail.com
SIMIĆ JelenastudentMedicinski fakultet Beograddr. Subotića 1, 11000 Beogradsimicj093@gmail.com
SREBRO Draganaasistent, farmakologMedicinski fakultet UB, Institut za farmakologijudr. Subotića 1, 11000 Beogradsrebrodragana1@gmail.com
STOJANOVIĆ Nikoladoktor medicineMedicinski fakultet, Univerzitet u NišuBul. dr. Zorana Đinđića 81, 18000 Nišnikola.st90@yahoo.com
STOJANOVIĆ Predragprofesor, mikrobiologMedicinski fakultet Nis, Institut za javno zdravlje NišBul. dr. Zorana Đinđića 50, 18000 Nišpedjamicro@sezampro.rs
ŠKORIĆ Dejanprofesor, pedijatar – hematologUniverzitetska dečja klinikaTiršova 10, 11000 Beogradskoricdejan960@gmail.com
TASIĆ SinišadermatologKlinički centar Vojvodine, Klinika za kožno – venerične bolestiHajduk Veljkova 1-5, 21000 Novi Sadsinisatas@yahoo.com
TRAJKOVIĆ AleksandradermatologMedicinski fakultet UB, BeogradDoktora Subotića 8, 11000 Beogradalekstrajkovic10@gmail.com
ŽIVKOVIĆ Radeprofesor, stomatologStomatloški fakultet UB, BeogradRankeova 4, 11000 Beogradradezivko@gmail.com